Projektowanie, nauka grafiki, od czego zacząć?

Home Nauka Elementarz Projektowanie, nauka grafiki, od czego zacząć?
Projektowanie, nauka grafiki, od czego zacząć?

Jak co poniedziałek, na kanale pojawił się nowy film. Tym razem opowiadam na pytanie – od czego zacząć, jeśli chcę zająć się projektowaniem?

Jak zostać grafikiem? Co zrobić żeby nauczyć się grafiki/projektowania? Jak zostać projektantem? Jak żyć? To częste pytania, które pojawiają się na grupach i forach, które związane są z projektowaniem. Staram się trochę w skrócie na nie odpowiedzieć, a dokładnie, od czego warto zacząć? W przygotowaniu jest też kilka praktycznych mini poradników, które pokazują jak wygląda mój proces projektowy i czym w ogóle jest taki proces, jak powstaje projekt logo, czy jakie są kolejne kroki, które podejmuję, kiedy pracuję nad jakąś stroną. Oprócz tego kilka tematów związanych bezpośrednio z pracą, sposobem na pozyskiwanie klientów, patentami na udane spotkania biznesowe i tym podobne. Tylko doby brak!

Na razie skutecznie realizuję plan, który zakłada wrzucanie filmu w każdy poniedziałek. Teraz muszę się tylko spiąć i nadrobić zaległości na blogu.

Tymczasem klikajcie i subskrybujcie kanał – adres się nie zmienił i sprawdźcie najnowsze video (podzielcie się wrażeniami, wszystkie uwagi są dla mnie bardzo, bardzo cenne).

jak nauczyć się grafiki i projektowania