Projektowanie, nauka grafiki, od czego zacząć?

Projektowanie, nauka grafiki, od czego zacząć?

Jak co poniedziałek, na kanale pojawił się nowy film. Tym razem opowiadam na pytanie – od czego zacząć, jeśli chcę zająć się projektowaniem?

Jak zostać grafikiem? Co zrobić żeby nauczyć się grafiki/projektowania? Jak zostać projektantem? Jak żyć? To częste pytania, które pojawiają się na grupach i forach, które związane są z projektowaniem. Staram się trochę w skrócie na nie odpowiedzieć, a dokładnie, od czego warto zacząć? W przygotowaniu jest też kilka praktycznych mini poradników, które pokazują jak wygląda mój proces projektowy i czym w ogóle jest taki proces, jak powstaje projekt logo, czy jakie są kolejne kroki, które podejmuję, kiedy pracuję nad jakąś stroną. Oprócz tego kilka tematów związanych bezpośrednio z pracą, sposobem na pozyskiwanie klientów, patentami na udane spotkania biznesowe i tym podobne. Tylko doby brak!

Na razie skutecznie realizuję plan, który zakłada wrzucanie filmu w każdy poniedziałek. Teraz muszę się tylko spiąć i nadrobić zaległości na blogu.

Tymczasem klikajcie i subskrybujcie kanał – adres się nie zmienił i sprawdźcie najnowsze video (podzielcie się wrażeniami, wszystkie uwagi są dla mnie bardzo, bardzo cenne).

jak nauczyć się grafiki i projektowania